O nás

Ve stomatologické ordinaci MUDr. Markéty Stupkové poskytujeme malým i dospělým pacientům z celého Brna komplexní ortodontickou péči. Staráme se o všechny vady v postavení zubů, ať už mají jenom estetický charakter nebo zabraňují plné funkčnosti chrupu, a své zkušenosti i podrobné znalosti oboru využíváme k tomu, abychom jich pacienty zbavili co možná nejdřív a vrátili jim tak na tvář znovu krásný úsměv. V naší ordinaci stavíme na využívání těch nejlepších diagnostických i léčebných nástrojů a technologií a dbáme na to, aby u nás pacienti měli pokaždé k dispozici to nejlepší, co je v současné ortodoncii k dispozici. Každý z našich pacientů je u nás v centru pozornosti – ať už k nám přijdete sami nebo přivedete své děti, uděláme si pokaždé dostatek času na to, abychom Vám o možnostech léčby poskytli podrobné informace, odpověděli Vám na všechny otázky, provedli detailní vyšetření a stanovili léčebný plán, který Vám bude maximálně vyhovovat. Ortodontické léčby se u nás nemusíte bát – uděláme všechno pro to, abyste z naší ordinace odcházeli spokojenější.

V jakých případech můžete do naší ordinace zajít?

Jako ortodontická ordinace se věnujeme všem typů vad v postavení zubů. Patří sem mezery mezi zuby, předkus, stěsnané zuby, nadpočetné zuby a podobně. Zvlášť důležitá je včasná léčba u menších dětí, tak aby byl zajištěn správný růst čelistí a později i stálého chrupu. Mezi naše pacienty nicméně zdaleka nepatří jen děti a dospívající pacienti – na ortodoncii můžete zavítat v každém věku a my Vám nabídneme léčbu, která bude decentní a neomezí Vás v každodenním životě. Podnět k návštěvě ortodoncie Vám může dát Váš zubní lékař, přijít ale můžete i bez jeho doporučení.

Jak probíhá léčba ortodontických vad?

Ortodontická léčba, kterou si nejspíš představíte jako první, využívá buď snímatelné, nebo fixní aparáty – rovnátka. To si ale vyžaduje upřesnění: snímatelné aparáty totiž už dnes hrají spíše doplňkovou funkci a používají se především pro retenci nebo léčbu velmi malých dětí. Ve velké části případů byste tak měli být připraveni na fixní rovnátka. Dobrou zprávou je, že jsou dnes k dispozici takové typy rovnátek, která jsou v ústech prakticky neviditelná a nijak nebrání v každodenním životě. Jejich výběr s Vámi samozřejmě podrobně zkonzultujeme a navrhneme Vám řešení, které Vám bude vyhovovat esteticky, finančně a povede k nejlepšímu výsledku.

Pokud hledáte pro sebe nebo pro své děti kvalitního stomatologa se specializací na ortodoncii, rádi Vám v ordinaci MUDr. Stupkové nabídneme kompletní servis. Stačí se ozvat a zeptat se, jaká je aktuální kapacita ordinace nebo si hned zarezervovat termín své první návštěvy. Těšíme se na osobní setkání s Vámi!